Natáčení svateb

Jestliže hledáte někoho, kdo vám jen nějak natočí svatbu, tak to tady nebudete správně:-) Na svatebních videích si fakt dáváme záležet… Chceme abyste se po shlédnutí regulérně smáli, aby vás video pobavilo, prostě abyste si na svatbu díky našemu videjku zavzpomínali jako na parádní párty:-)
Naše nabídka je rozdělena do více kategorií. Absolutně nejčastěji mají zákazníci zájem o naší verzi KOMPLET SE SVATEBNÍM VIDEOKLIPEM NEZPÍVANÝM, který je čím dál populárnější… v cca 4 minutové verzi je ve zkratce zachycena celá svatba + naše „videojinak“ dotočené záběry. Taková specialita je svatební videoklip zpívaný… to je video, kterého se zúčastní většina svatebních hostů a výsledek je pak opravdu jiný než klasické svatební video:-) Vše se dodává na DVD (3 kusy) včetně potisku a obalu média a na flashce v HD rozlišení.
Ceníky možno poslat e-mailem.

verze Komplet + videoklip
nezpívaný

Ukázky

Zde se hlavně soustředíme na videoklip, který je natáčen se spoustou „našich“ dotáček.
Z ženicha a nevěsty se tady snažíme dostat prostě a jednoduše To nejlepší:-)
Na akci jsou 2 kameramani (Jeden točí klasický záznam, druhý věci do klipu).
Pro tuto verzi používáme i další moderní videotechniku (quadrocopter, stadycam, slider, jeřáb, timelaper, GoPro, Ronin).
Tato verze samozřejmě obsahuje i záznam svatebního dne v délce cca 50minut + videosekvenci se zpracovanými fotkami z dětství ženicha a nevěsty.

verze Komplet + videoklip
zpívaný

Ukázky

Tato verze (včetně cca 60min. záznamu z celého dne) obsahuje hlavně zpívaný svatební videoklip, ve kterém si zahrají a zazpívají svatební hosté …
skvělý zážitek i při samotném natáčení:-)

Jako bonus k této verzi děláme dokumentík „Jak se točil videoklip“.

Na akci jsou 2 kameramani (Jeden točí klasický záznam, druhý věci do klipu).

Pro tuto verzi používáme i další moderní videotechniku (quadrocopter, stadycam, slider, jeřáb, timelaper, GoPro, Ronin).

verze ECHT:-)

Ukázky

TOP nabídka…
Jedná se o jednu z předcházejících verzí + tématické dotáčky buď druhý den po svatbě nebo po domluvě jindy – už v civilu nebo svatebních šatech.

Např. na neobvyklých místech nebo natočení filmového příběhu či čehokoliv, co se o svatební den natočit nedá:-).

ceníky možno poslat e-mailem

 

Natáčení promovideí

O Promo videjka je čím dál větší zájem. Ideální na váš web či prezentaci. V cca 2-3 minutovém klipu se dá ukázat cokoliv chcete, ať už jde o sportovní klub, umělce či nějakou činnost. Cena se stanovuje na základě složitosti projektu.

Backstage

K vytvoření videoklipu je zapotřebí kromě dobré techniky také samozřejmě praxe. Natáčení se věnujeme od roku 1998, takže zkušeností máme spousty.

Kontakty

Lukáš Šimandl

Tel. 604 403 564e-mail: videojinak@centrum.czvideojinak.czfacebook

Videoarchiv
FacebookTwitterYoutubeVimeo